بهترین پادکست ها یادگیری زبان انگلیسی - با متن و ترجمه بصورت ویدئویی - لینگوجو

یادگیری انگلیسی با تخفیف تابستانه!

پادکست زبان انگلیسی با لینگوجو

برای تقویت مهارت های زبان انگلیسی خود می توانید به پادکست های انگلیسی گوش دهید. همین الان اپلیکیشن لینگوجو را نصب کنید و در هر سطحی که باشید، بهترین پادکست های انگلیسی را برای تقویت مهارت های خود در قسمت ریدینگ اپلیکیشن لینگوجو مشاهده کنید.

چطور با گوش دادن به پادکست، انگلیسی یاد بگیریم؟

به دلایل زیر پادکست های انگلیسی یک راه عالی برای تقویت مهارت های زبان انگلیسی هستند:

لغات انگلیسی

با گوش دادن به پادکست های انگلیسی لغات و اصطلاحات جدید انگلیسی را یاد می‌گیرید.

تلفظ صحیح

با گوش دادن به پادکست ها میتوانید با لحجه و تلفظ صحیح انگلیسی آشنا شوید.

تقویت لیسنینگ

پادکست باعث بهبود مهارت های شنیداری برای برقراری ارتباط در زبان انگلیسی می‌شود.

تقویت اسپیکینگ

یکی از روش های تقویت اسپیکینگ و صحبت کردن به انگلیسی، گوش دادن به پادکست است.

بهترین پادکست‌ها آموزش زبان انگلیسی

بهترین پادکست ها برای یادگیری زبان انگلیسی بهمراه متن و ترجمه بصورت ویدئویی در اپلیکیشن لینگوجو برای همه سطوح از مبتدی تا پیشرفته تهیه و تولید شده‌اند. شما می‌توانید با دانلود و نصب اپلیکیشن لینگوجو به تمامی این پادکست‌ها در قسمت ریدینگ اپلیکیشن مراجعه کنید:

پادکست چیست؟

پادکست ها (podcast) فایل های صوتی ای هستند که گاها به صورت سری نیز تهیه و تولید می شوند. افراد مختلفی روزانه از این فایل های صوتی استفاده می کنند تا مهارت های شنیداری خود را تقویت کنند. امروزه گوش دادن به پادکست انگلیسی برای تقویت زبان یکی از بهترین راه‌هاست.

بهترین پادکست ها برای یادگیری زبان انگلیسی

یکی از بهترین روش ها که امروزه برای تقویت مهارت های زبان انگلیسی پیشنهاد می‌شود، گوش دادن به پادکست آموزش زبان انگلیسی است. ما در اپلیکیشن لینگوجو پادکست های انگلیسی با متن و ترجمه از مبتدی تا پیشرفته را بصورت ویدئویی تولید کردیم.

کاربرد پادکست در آموزش زبان انگلیسی؟

امروزه مهم ترین کاربرد پادکست، آموزشی است؛ پادکست برای یادگیری زبان انگلیسی می تواند برای همه کسانی که در پی یادگیری زبان هستند بسیار مفید و سودمند باشند. گوش دادن به زبان اصلی بخش مهمی از فرآیند فراگیری زبان برای همه دانش‌آموزان به‌ویژه زبان‌آموزان است. پادکست ها منبع عالی برای معلمانی هستند که به دنبال توسعه مهارت های شنیداری و دایره لغات زبان آموزان خود هستند.

هدف از گوش دادن به پادکست چیست؟

گوش دادن به پادکست ها راهی عالی برای زیر سوال بردن پارادایم های موجود، یادگیری موارد جدید و رشد ذهن شما است. نه تنها این شانس را دارید که چیز جدیدی یاد بگیرید، بلکه می توانید افق دید خود را به روش های غیرمنتظره گسترش دهید.

هدف از گوش دادن به پادکست های زبان انگلیسی، تقویت مهارت های اصلی زبان انگلیسی، از جمله ریدینگ و لیسینینگ می باشد. گوش شما باید به زبان انگلیسی عادت کند تا درک بهتری از این زبان داشته باشید.

تاثیر پادکست در یادگیری انگلیسی

باعث تقویت مهارت لیسینینگ، دایره لغات، تقویت و بهبود مکالمه، یادگیری اصطلاحات و یادگیری لهجه های مختلف زبان انگلیسی می شود.

چرا زبان انگلیسی را با پادکست یاد بگیریم؟

یادگیری از طریق پادکست زبان انگلیسی باعث افزایش اعتماد به نفس شما و همینطور تقویت و بهبود مهارت های زبان انگلیسی شما خواهد شد. با توجه به محتوا و قالب مناسبی که پادکست ها دارند و همینطور تنوع موضوعی از جمله تاریخی، علمی، تفریحی، تخیلی، طنز و… باعث شده که پرطرفدار تر و محبوب تر برای زبان آموزان باشند.

مهارت لیسینینگ چه اهمیتی دارد؟!

مهارت شنیداری یکی از مهارت های اصلی در زبان انگلیسی است. این مهارت به قدری اهمیت دارد که زبان آموزان در سرتاسر دنیا سراغ راه های مختلفی برای تقویت و ارتقای آن می روند.

آیا سطح برای پادکست مهم است؟

شاید این اولین موردی باشد که این را می گوییم، اما خیر! سطح شما و اینکه در حال حاضر چه مقدار دانش زبانی در زمینه زبان انگلیسی دارید، برای گوش دادن به پادکست های صوتی انگلیسی چندان اهمیتی ندارد. شما می توانید در هر سطحی که هستید، شروع کنید و به دنیای پادکست های زبان صوتی وارد شوید.

البته براساس پیچدگی متون در اپلیکیشن لینگوجو پادکست آموزش زبان انگلیسی مبتدی، متوسط و پیشرفته بصورت ویدئویی وجود دارد.

هدف از گوش دادن به پادکست چیست؟!

هدف از گوش دادن به این پادکست ها، تقویت مهارت شنیداری است. یعنی با گوش دادن به پادکست های زبان، گوش شما به نحوه ادای کلمات و جملات عادت می کند. در نتیجه، ذهن شما برای تولید جملات بداهه و ادامه مکالمه به تدریج آماده می شود.

چرا باید انگلیسی رو از طریق پادکست یاد گرفت؟!

اینکه شما مهارت شنیداری خود را از طریق پادکست های صوتی انگلیسی تقویت بکنید، باعث می شود تا اعتماد به نفستان هنگام صحبت کردن بالاتر برود، و همچنین مهارت های ارتباطی تان نیز قوی تر و مستحکم تر خواهد شد.

پادکست ها فقط باید آموزشی باشند؟!

نه! یکی دیگر از ویژگی های خوب پادکست های صوتی انگلیسی این است که صرفا آموزشی نیستند و شما هم اصلا نباید خود را محدود به پادکست های آموزشی کنید. موضوعات و دسته بندی های بسیار زیادی وجود دارند. چندین دسته بندی را از بین علایق خود انتخاب کرده و همین الان شروع کنید!

پادکست انگلیسی محدودیت دارد؟!

پادکست های زبان هیچ گونه محدودیتی ندارند! نه تمام می شوند، نه تاریخ انقضایی دارند، و نه دلسرد کننده یا کسل کننده می شوند! شما محدود به هیچ زمان و یا مکانی نمی شوید. هرجا که بودید و در هر زمانی از شبانه روز، تنها چیزی که نیاز خواهید داشت، گوش هایتان است! تمام!

پادکست زبان انگلیسی با بقیه مهارت ها چه می کند؟!

گوش دادن به پادکست های زبان صوتی باعث می شود تا شما بتوانید علاوه بر تقویت مهارت شنیداری خود، سایر مهارت ها را هم تقویت کنید.

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد