بهترین پادکست های آموزش زبان انگلیسی | پادکست رایگان

بهترین پادکست زبان انگلیسی رایگان – پادکست انگلیسی با متن، صوت و ترجمه

کلاس زبان، در جیب شماست!

 اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی لینگوجو 

🎁 ۳ الی ۳۰ روز اشتراک رایگان 🎁

داستان کوتاه زبان انگلیسی

 

 

در مورد پادکست های لینگوجو بیشتر بدانید

در این ویدیو به معرفی کلی و اینکه چه چیزهایی در این پادکست ها قرارِ یاد بگیرید آشنا خواهید شد.

بهترین پادکست ها برای یادگیری زبان انگلیسی

✅ پادکست چیست؟

پادکست ها فایل های صوتی ای هستند که گاها به صورت سری نیز تهیه و تولید می شوند. افراد مختلفی روزانه از این فایل های صوتی استفاده می کنند تا سرگرم بشوند.

✅ کاربرد پادکست؟

امروزه مهم ترین کاربرد آن، آموزشی است؛ پادکست های آموزش زبان انگلیسی می توانند برای همه کسانی که در پی یادگیری زبان هستند بسیار مفید و سودمند باشند.

✅ هدف پادکست؟

هدف از گوش دادن به پادکست های زبان انگلیسی، تقویت مهارت های اصلی زبان انگلیسی، از جمله ریدینگ و لیسینینگ می باشد. گوش شما باید به زبان انگلیسی عادت کند.

✅ تاثیر پادکست در یادگیری انگلیسی

باعث تقویت مهارت لیسینینگ، دایره لغات، تقویت و بهبود مکالمه، یادگیری اصطلاحات و یادگیری لهجه های مختلف زبان انگلیسی می شود.

✅ سطح مهم نیست

پادکست های زبان انگلیسی دارای سطح خاصی نیستند؛ پادکست های زبان انگلیسی غالبا در دسته بندی عمومی قرار می گیرند و همه می توانند از آنها استفاده کنند.

✅ چرا زبان انگلیسی را با پادکست یاد بگیریم؟

یادگیری از طریق پادکست زبان انگلیسی باعث افزایش اعتماد به نفس شما و همینطور تقویت و بهبود مهارت های زبان انگلیسی شما خواهد شد. با توجه به محتوا و قالب مناسبی که پادکست ها دارند و همینطور تنوع موضوعی از جمله تاریخی، علمی، تفریحی، تخیلی، طنز و… باعث شده که پرطرفدار تر و محبوب تر برای زبان آموزان باشند.

✅ آخرین حرف!

پادکست های زبان انگلیسی برای همه، چه مبتدی و چه پیشرفته، مفید است. شما به مرور با گوش دادن یاد میگیرید. همونطور که فارسی رو با گوش دادن از بچگی یاد گرفتید.

بهترین منابع کمکی آموزش زبان انگلیسی

صفر تا صد زبان انگلیسی

هرکدوم رو خواستی کلیک کن!

آموزش انگلیسی

کلیک کنید

مکالمه انگلیسی

کلیک کنید

پادکست انگلیسی

کلیک کنید

گرامر انگلیسی

کلیک کنید

مهارت لیسینینگ چه اهمیتی دارد؟!

مهارت شنیداری یکی از مهارت های اصلی در زبان انگلیسی است. این مهارت به قدری اهمیت دارد که زبان آموزان در سرتاسر دنیا سراغ راه های مختلفی برای تقویت و ارتقای آن می روند.

چرا باید شنیداری را ارتقا داد؟!

از آنجایی شما برای مثال در یک مکالمه، ابتدا گوش می دهید و سپس جواب، طبیعتا بالا بردن توانایی شما در این مهارت می تواند از مشکلاتی که ممکن است حین یک مکالمه انگلیسی پیش بیاید جلوگیری کند. دقیقا هم به همین دلیل است که شما باید مهارت شنیداری خود را بالاتر ببرید.

پادکست راه حل شماست!

پادکست های صوتی انگلیسی بهترین راه حل شما برای تقویت مهارت شنیداری است! شما با استفاده از پادکست های زبان می توانید هر جا که هستید و در هر زمانی، از تقویت مهارت شنیداری خود لذت ببرید!

پادکست زبان چیست؟

پادکست های زبان، فایل های صوتی ای هستند که در جهت تقویت زبان انگلیسیِ زبان آموزان در دنیا تهیه و تولید می شوند. پادکست ها معمولا در دوره های منظمی تولید و منتشر می شوند و شنوندگان در کل دنیا به راحتی می توانند به آنها دسترسی پیدا کرده و از آنها استفاده کنند.

آیا سطح برای پادکست مهم است؟

شاید این اولین موردی باشد که این را می گوییم، اما خیر! سطح شما و اینکه در حال حاضر چه مقدار دانش زبانی در زمینه زبان انگلیسی دارید، برای گوش دادن به پادکست های صوتی انگلیسی چندان اهمیتی ندارد. شما می توانید در هر سطحی که هستید، شروع کنید و به دنیای پادکست های زبان صوتی وارد شوید.

هدف از گوش دادن به پادکست چیست؟!

هدف از گوش دادن به این پادکست ها، تقویت مهارت شنیداری است. یعنی با گوش دادن به پادکست های زبان، گوش شما به نحوه ادای کلمات و جملات عادت می کند. در نتیجه، ذهن شما برای تولید جملات بداهه و ادامه مکالمه به تدریج آماده می شود.

چرا باید انگلیسی رو از طریق پادکست یاد گرفت؟!

اینکه شما مهارت شنیداری خود را از طریق پادکست های صوتی انگلیسی تقویت بکنید، باعث می شود تا اعتماد به نفستان هنگام صحبت کردن بالاتر برود، و همچنین مهارت های ارتباطی تان نیز قوی تر و مستحکم تر خواهد شد.

پادکست ها فقط باید آموزشی باشند؟!

نه! یکی دیگر از ویژگی های خوب پادکست های صوتی انگلیسی این است که صرفا آموزشی نیستند و شما هم اصلا نباید خود را محدود به پادکست های آموزشی کنید. موضوعات و دسته بندی های بسیار زیادی وجود دارند. چندین دسته بندی را از بین علایق خود انتخاب کرده و همین الان شروع کنید!

پادکست انگلیسی محدودیت دارد؟!

پادکست های زبان هیچ گونه محدودیتی ندارند! نه تمام می شوند، نه تاریخ انقضایی دارند، و نه دلسرد کننده یا کسل کننده می شوند! شما محدود به هیچ زمان و یا مکانی نمی شوید. هرجا که بودید و در هر زمانی از شبانه روز، تنها چیزی که نیاز خواهید داشت، گوش هایتان است! تمام!

پادکست زبان انگلیسی با بقیه مهارت ها چه می کند؟!

گوش دادن به پادکست های زبان صوتی باعث می شود تا شما بتوانید علاوه بر تقویت مهارت شنیداری خود، سایر مهارت ها را هم تقویت کنید.

  • تقویت دایره لغات
  • یادگیری لهجه های مختلف
  • بهبود درک بهتر مفاهیم
  • تقویت و بهبود مکالمه
  • یادگیری اصطلاحات
  • یادگیری نحوه مکالمه یا صحبت کردن بصورت صمیمانه و غیررسمی

آیا پادکست زبان انگلیسی متن نیز دارند؟!

بله! اکثر پادکست ها Transcript یا همان متن خود را دارند . شما می توانید علاوه بر تقویت همه مهارت هایی که گفته شد، مهارت خوانداری خود را نیز با آنها تقویت کنید! پادکست های صوتی انگلیسی تقریبا یک تیر هستند با چندین نشان! تا دیر نشده، به سراغشان بروید!