دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی - مقدماتی تا پیشرفته

یادگیری انگلیسی با تخفیف تابستانه!

دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی

دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی با تمرکز بر یادگیری اصطلاحات و ساختارهای مکالمه توسط متخصصین آموزش زبان انگلیسی لینگوجو تولید شده و بصورت ویدئویی تدریس شده است. محتوای این دوره برای همه زبان آموزان مناسب بوده و با گذراندن این دوره می توانید به راحتی در مورد موضوعات مختلف مکالمه کنید.
علی بهبودی

علی بهبودی

مدرس و محقق زبان انگلیسی با بیش از 7سال سابقه تدریس و دارنده مدرک آیلتس با نمره8، مدرک TTC و CEFR سطح C2 هستم.

قیمت دوره:
1,600,000
1,280,000
تومان
تضمین 100% کیفیت آموزش های دوره
1000 دقیقه آموزش ویدئویی
آموزش تمامی ساختارهای مکالمه
پیگیری لحظه ای پیشرفت شما

از ویژگی‌های این دوره

آموزش ساده

تمامی جلسات آموزشی به سادگی و کاملاً قابل درک تدریس شده اند.

بدون پیشنیاز

به راحتی از صفر در کنار شما هستیم تا انگلیسی یاد بگیرید.

ارتباط با مدرس

بعد از ثبت نام در دوره می توانید با مدرس دوره در ارتباط باشید.

پشتیبانی آنلاین

با شروع دوره، پشتیبان برای رفع مشکلات کنار شما خواهد بود.

برنامه آموزشی دوره جامع مکالمه انگلیسی

در دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی، شما تمامی ساختار و قالب‌های مکالمه‌ زبان انگلیسی، اصطلاحات و لغات پرکاربرد در مکالمه را بصورت ویدئویی آموزش می‌بینید.

این دوره مناسب چه افرادی است؟

دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی مناسب همه گروه‌های سنی بوده و برای کسانی مناسب است که در مکالمه کردن کلمه کم می‌آورند و مشکل دارند و به دنبال تقویت اسپیکینگ خود هستند.

قراره تو این دوره چی یاد بگیری؟

نمونه تدریس دوره جامع مکالمه

با دیدن نمونه تدریس دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی، می توانید بهتر برای خرید آن تصمیم بگیرید. در این ویدئو از بخش های مختلف این دوره برای شما تدوین کردیم.

سوالات متداول

چطور مطمئن شوم که دوره برای من مناسب است؟

از شما درخواست می کنیم حتماً پیش از خرید دوره از مشاوره رایگان لینگوجو استفاده کنید. مشاورین لینگوجو شما را برای گرفتن بهترین تصمیم به خوبی راهنمایی می‌کنند.

پشتیبانی برای من چگونه فعال می‌شود؟

بعد از تهیه دوره به صورت اتوماتیک پشتیبان فنی و مدرس شما در واتس‌اپ، تلگرام و یا پلتفرم‌های داخلی مانند روبیکا یا ایتا به شما پیام خواهند داد.

تفاوت این دوره با سایر دوره‌ها زبان انگلیسی چیست؟

تمامی محتوای دوره بر اساس استاندارد CEFR تهیه و تولید شده و همینطور به حلِ مشکلاتی که زبان آموزان طی سال‌های مختلف به آن برخورد کرده‌اند پرداخته شده که در نهایت باعث یادگیری بهتر شما خواهد شد.

آیا بعد از خرید دوره، به آموزش ها دسترسی همیشگی دارم؟

بعد از ثبت نام و خرید دوره، این دوره برای همیشه در پنل کاربری شما در دسترس خواهد بود.

همه افرادی که به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستند، هر کدام هدف خاصی برای خود دارند. گرفتن مدارک بین المللی (آیلتس، تافل، و غیره)، مهاجرت کاری یا تحصیلی، مسافرت، مسائل کاری و شغلی هر کدام هدف خاصی می باشند. اما چیزی در همه این اهداف مشترک است، “یادگیری صفر تا صد مکالمه زبان انگلیسی” است. در ادامه این مطلب به بهترین دوره خصوصی و جامع آموزش مکالمه زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته خواهیم پرداخت.

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

ابتدا به سراغ خود زبان انگلیسی می رویم تا بدانیم چرا یادگیری این زبان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. می توان گفت که انگلیسی در حال حاضر مهم ترین و پراستفاده ترین زبان بین المللی در دنیاست. همچنین، انگلیسی زبان تکنولوژی نیز هست؛ پس، یادگیری زبان هنگامی اهمیت پیدا می کند که بخواهید حتی ساده ترین کارهای روزمره خود را با تلفن همراه خود انجام بدهید! به این دلایل است که یادگیری این زبان، از مهم ترین کارهایی که است که باید انجام بدهید!

زبان انگلیسی چه مباحثی را شامل می شود؟

مهم ترین چیزی که باید در طی یادگیری انگلیسی به آن توجه کنید، چهار مهارت اصلی می باشد. انگلیسی چهار مهارت اصلی دارد:

  • ریدینگ: مهارت خوانداری
  • لیسینینگ: مهارت شنیداری
  • رایتینگ: مهارت نوشتاری
  • اسپیکینگ: مهارت گفتاری

در بین این مهارت ها، مهم ترین و پراستفاده ترین آنها، همان مهارت گفتاری یا اسپیکینگ (مکالمه زبان انگلیسی) می باشد. چون شما تمامی آموخته های خود در زبان انگلیسی را هنگام صحبت کردن از خود نشان می دهید. به همین دلیل است که تمرکز و توجه کردن روی این مهارت، مهم تر و واجب تر از سایر مهارت ها می باشد.

معرفی دوره آموزش جامع مکالمه زبان انگلیسی لینگوجو

لینگوجو نیز با توجه به اهمیت بالایی مهارت گفتاری، بهترین دوره جامع آموزش مکالمه زبان انگلیسی از مبتدی را برای علاقمندان تهیه و تولید کرده است. شما می توانید با استفاده از این دوره، از ساده ترین تا پیشرفته ترین صحبت های زبان انگلیسی را یاد گرفته و از اصطلاحات و قواعد و ضرب المثل های مختلفی در صحبت کردن خود استفاده کنید.

ما در این دوره بصورت اختصاصی به آموزش مکالمه زبان انگلیسی از صفر تا صد پرداخته و تمامی ساختارهای مهم را به شما آموزش داده ایم. بدین گونه، دیگر هیچ نیازی به هیچ منبع دیگری در زمینه یادگیری مکالمه زبان انگلیسی نخواهید داشت.

در این دوره چجوری آموزش میبینیم؟

تمامی آموزش های این دوره بصورت ویدئویی ضبط شده اند تا حس کلاس درس را به شما القاء کند. همچنین، ویدئوها طوری ضبط شده اند که شما بتوانید به راحتی با استاد ارتباط بگیرید. این دو ویژگی باعث می شود تا فرآیند یادگیری مکالمه زبان انگلیسی هرچه بهتر و سریعتر اتفاق بیفتد.

دوره جامع آموزش و یادگیری مکالمه زبان انگلیسی لینگوجو، از ساختارهای پایه تا پیشرفته را به ترتیب به شما آموزش خواهد داد. به این صورت که آموزش ها ابتدا با ساختارهای آسان و ابتدایی همانند سلام و احوال پرسی کردن، معرفی خود، و … شروع شده و سپس به مرور به ساختارهای نیمه پیچیده، پیچیده، و سخت خواهند رسید.

با گذراندن پکیج جامع مکالمه آموزش زبان انگلیسی چی یاد می گیریم؟

با گذراندن این پکیج (دوره) جامع آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی لینگوجو، شما می توانید در همه موقعیت های مختلف (فرودگاه، سر کار، بانک، ادارات، و غیره) با استفاده از ساختارهای متنوع زبان انگلیسی، مکالمه داشته باشید. پس از گذارندن این دوره، شما قادر خواهید بود تا نه تنها مکالمات غیررسمی، بلکه مکالمه های دوستانه و روزمره را نیز بصورت روان و کاملا صحیح انجام بدهید.

دوره جامع مکالمه زبان چقدر طول می کشه؟

اگر بصورت مستمر و با حل کردن تمرین های مربوط، دوره جامع یادگیری مکالمه زبان انگلیسی لینگوجو را مشاهده کنید، می توان به راحتی گفت که تنها در طول 3 الی 4 ماه، خواهید توانست به صفر تا صد مکالمه زبان انگلیسی مسلط بشوید.

همواره به یاد داشته باشید که حل کردن تمرینات مختلف، توجه و اهمیت زیاد به آموزش ها، و البته داشتن یک پارتنر برای انگلیسی صحبت کردن، از نکاتی هستند که می توانند فرآیند یادگیری مکالمه انگلیسی شما را به شدت سرعت ببخشند.

این دوره برای بزرگسالان مناسب است یا کودکان؟

دوره جامع یادگیری و آموزش کامل مکالمه زبان انگلیسی، هیچگونه محدودیت سنی نداشته و از کودکان تا بزرگسالان می توانند از آن استفاده کنند. همچنین باید گفت که این دوره هیچ گونه پیش نیازی ندارد و علاقمندان به یادگیری کامل مکالمه زبان انگلیسی می توانند با هر سطحی در این پکیج ثبت نام کنن

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد