آموزش مکالمه زبان انگلیسی – یادگیری مکالمه انگلیسی صفر تا صد

آموزش زبان انگلیسی

کلاس زبان، در جیب شماست!

 اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی لینگوجو 

🎁 3 الی 30 روز اشتراک رایگان 🎁

آموزش رایگان مکالمه زبان انگلیسی | مکالمات کوتاه با موضوعات متفاوت

آموزش آسان مکالمه زبان انگلیسی
آموزش مکالمه زبان

شروع رایگان مکالمه
تعیین سطح زبان انگلیسی

سطح زبان خودتو میدونی؟

تعیین سطح زبان انگلیسی

شروع کنید

دوره های آموزشی تقویت مکالمه زبان انگلیسی

لغات 504 مکالمه زبان انگلیسی

آموزش ویدئوی ۵۰۴ لغت ضروری با هدف تقویت مکالمه

شروع کنید
اصطلاحات کاربردی

آموزش ویدئویی اصطلاحات پر کاربرد مکالمه زبان انگلیسی

شروع کنید

مکالمه چیه؟!

مکالمه انگلیسی همان توانایی بیان و ادا کردن جملات مختلف است که در یک ارتباط کلامی از آنها استفاده می شود. باید گفت که مکالمه تقریبا همه هدف کسانی است که در پی یادگیری زبان انگلیسی هستند. یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، نیازمند یک سری پیش نیازها همانند گرامر، دایره لغات، و غیره می باشد.

مکالمه به چه دردی میخوره؟!

شما برای اینکه بتوانید با دیگران که به انگلیسی صحبت می کنند ارتباط برقرار کنید، نیاز دارید تا مکالمه زبان را یاد بگیرید. به این معنا که اصلا امکان ندارد بدون یادگیری قواعد و اصول مکالمه زبان، بتوانید به بهترین نحو ممکن با سایر افراد صحبت بکنید. به همین دلیل است که مکالمه اهمیت زیادی دارد.

چرا باید مکالمه رو کامل یاد بگیریم؟!

اولین ارتباط شما با کسانی که زبان انگلیسی را بعنوان زبان مادری یا بین المللی صحبت می کنند، مساوی است با اولین مکالمه شما! در حین مکالمه سطح تسلط و توانایی شما حرف اول را می زند و در نتیجه باید طوری صحبت بکنید که حرفه ای بودن شما را برساند. در غیر این صورت، مکالمه انگلیسی هیچ هدفی نخواهد داشت. به همین دلیل است که باید صفر تا صد مکالمه را یاد گرفت!

چطور مکالمه رو یاد بگیریم؟!

یادگیری مکالمه انوان و روش های مختلفی دارد. برای مثال، شما می توانید از کتاب های مختلفی استفاده کنید تا هم سطح اصلاحات روزمره خود را بالاتر ببرید و هم با حالت های مختلف مکالمه انگلیسی آشنا بشوید. اما مهم ترین نکته داشتن یک پارتنر یا همراه است که بتوانید در اکثر مواقع به مکالمه زبان بپردازید. صحبت کردن بصورت عملی خیلی مهم است!

یاد گرفتن مکالمه سخته؟ یا آسون؟

یادگیری مکالمه زبان انگلیسی بسیار آسان است! تنها کافیست تا نکاتی که تا به این جای کار گفته ایم را در خاطرتان داشته باشید. تمرین و تکرار را هیچ گاه فراموش نکنید و حتی اگر پارتنری نبود تا شما را همراهی کند، اجبارا باید دست به دامان اپلیکیشن های ارتباطی شوید! سعی کنید شخصی را پیدا کنید که با او انگلیسی صحبت کنید.

چطور مکالمه رو تمرین کنیم؟

تمرین و تکرار طی فرایند یادگیری مکالمه انگلیسی بسیار مهم است. اما یکی از بهترین روش ها این است که با دستیار صوتی گوشی خود صحبت کنید! هوش مصنوعی این اجازه را به شما می دهد تا با استفاده از کمترین اقدامات، بتوانید به هر اندازه و در هر زمانی که دلتان خواست، مکالمه انگلیسی داشته باشید!

هدف های یادگیری مکالمه؟!

افراد در زمینه یادگیری مکالمه زبان اهداف خاصی را دنبال می کنند. گروهی تنها به فکر مهاجرت و کوچ کردن به یک کشور دیگر هستند. گروه دیگری در پی اخذ یک مدرک بین المللی مثل آیلتس یا تافل می باشند. برخی دیگر صرفا به خاطر مسائل کاری و تجاری دنبال مکالمه زبان انگلیسی می روند.

هدف شما چیه؟!

اما شما مهم ترین هستید! چه هدفی از یادگیری مکالمه زبان انگلیسی دارید؟! می خواهید به چه چیزی برسید؟! این ها سوال هایی است که باید از خود بپرسید؛ و تنها در این صورت است که می توانید مسیر یادگیری مکالمه را برای خود آسان تر و هموارتر کنید. هدف که مشخص شد، لذت هم بیشتر می شود! چرا که همه ی ما به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستیم تا در نهایت بتوانیم صحبت کنیم. پس می توان گفت که هدف اصلی ما مکالمه زبان انگلیسی می باشد.

راه های تقویت مکالمه

در ادامه به بررسی راه های تقویت مکالمه آسان انگلیسی و نکات طلائی آن می پردازیم:

دیدن فیلم و سریال

سعی کنید فیلم ببینید، به طوری که دفعه اول با زیر نویس فارسی و دفعه دوم با زیر نویس انگلیسی. این عمل باعث می شود عبارت ها و اصطلاحات برای مکالمه را یاد بگیرید.

یادگیری لغات

شما برای صحبت کردن به هر زبانی در ابتدا باید دایره لغات خود را تقویت کنید تا بتوانید به راحتی منظور خود را برسانید. سعی کنید روزانه ۵ لغت انگلیسی یاد بگیرید.

با خودتان صحبت کنید

مرتبا خود را به چالش بکشید. سعی کنید کارهای روزمره خود را به انگلیسی با خود مطرح کنید و روی لحجه خود کار کنید. این عمل به تقویت مکالمه زبان انگلیسی شما کمک زیادی می کند و باعث اعتماد به نفستان می شود.

یادگیری مکالمه زبان انگلیسی چقد طول میکشه؟

یادگرفتن مکالمه و صحبت کردن به زبان انگلیسی بستگی به میزان انگیزه و تمرین مداوم شما دارد که معمولا بین ۳ تا ۶ ماه زمان می برد. اما نکته مهم اینجاست که برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی از چه ترفند هایی استفاده کنیم؟ یادگیری مکالمه انگلیسی و تقویت آن هیچ رمز و راز خاصی ندارد. فقط کافیست صحبت کنید و راه های تقویت مکالمه را بلد باشید.


بهترین پادکست زبان انگلیسی در لینگوجو