آموزش زبان انگلیسی | خرید دوره های یادگیری زبان انگلیسی | لینگوجو

یادگیری انگلیسی با تخفیف تابستانه!

آموزش زبان انگلیسی با لینگوجو

یاد گرفتن زبان انگلیسی آرزو نیست، فقط نیاز هست، تلاش و تمرین داشته باشید، بقیه‌اش با دوره‌های آموزشی لینگوجو! همین امروز یادگیری زبان انگلیسی رو شروع کن.

آموزش زبان انگلیسی

سه گام تا یاد‌گرفتن زبان انگلیسی

با استفاده از دوره‌های آموزشی زیر، در سه گام می‌توانید به تمامی مهارت های زبان انگلیسی مسلط شوید و از انگلیسی صحبت کردن لذت ببرید. دوره های زبان انگلیسی آنلاین زیر را طی کنید و انگلیسی را اصولی یاد بگیرید!

دوره مقدماتی انگلیسی

آموزش مقدماتی انگلیسی

اولین قدم یادگیری انگلیسی، تسلط به ساختارهای مقدماتی زبان انگلیسی است که در این دوره بصورت اصولی تمامی مهارت‌ها را آموزش می‌بینید.

دوره متوسط انگلیسی

آموزش متوسط انگلیسی

مهمترین و حساس ترین قسمت یادگیری زبان انگلیسی، سطح متوسط است که در این دوره به یادگیری تخصصی این سطح می پردازیم.

دوره جامع  زبان انگلیسی

آموزش جامع انگلیسی

دوره جامع یادگیری انگلیسی با تمرکز بر چهار مهارت اصلی تولید شده و این اطمینان را می‌دهیم که در کمتر از 6ماه به انگلیسی مسلط خواهید شد.

یادگیری مکالمه انگلیسی

انگلیسی، مهمترین ابزار برای برقراری ارتباط و تعامل است. هدف همه ما از یاد گرفتن زبان انگلیسی، صحبت کردن و مکالمه به این زبان می باشد. برای تقویت مکالمه می توانید از صفحه مکالمه زبان انگلیسی لینگوجو دیدن کنید. دوره‌های آموزشی زیر را طی کنید و مکالمه را حرفه‌ای یاد بگیرید!

آموزش و یادگیری مکالمه زبان انگلیسی

آموزش مقدماتی مکالمه

اولین قدم برای یادگیری مکالمه آشنایی با ساختار و قالب‌های ابتدایی مکالمه است که در این دوره بصورت اصولی آنها را آموزش داده‌ایم .

آموزش جامع مکالمه انگلیسی

آموزش جامع مکالمه

قدم بعدی شما برای تقویت مکالمه، یادگیری ساختارهای مکالمه در موقعیت‌های مختلف است که در این دوره آموزش می‌بینید.

آموزش اصطلاحات رایج در انگلیسی

آموزش اصطلاحات رایج

برای صحبت کردن و مکالمه در موقعیت‌های مختلف باید به اصطلاحات روزمره مسلط باشید که در این دوره با آنها آشنا می‌شوید.

یادگیری گرامر انگلیسی

گرامر، زیربنای یادگیری زبان انگلیسی است. بدون تسلط به گرامر، ساده ترین جملات را نمی توانید به انگلیسی بخوانید و بنویسید. برای یادگیری اصولی گرامر، می توانید از صفحه گرامر زبان انگلیسی لینگوجو دیدن کنید. دوره‌های آموزشی زیر را طی کنید و تمامی ساختارهای گرامر زبان را یاد بگیرید!

آموزش مقدماتی گرامر

آموزش مقدماتی گرامر

در این دوره آموزشی با ساختارهای ابتدایی و ساده زبان انگلیسی برای جمله سازی و مکالمه های ساده آشنا خواهید شد.

دوره گرامر پلاس

در این دوره ساختارهای مهم و پرکاربرد گرامر زبان انگلیسی که با یادگیری آنها می توانید به راحتی مکالمه کنید را آموزش می‌بینید.

دوره جامع گرامر انگلیسی

آموزش جامع گرامر

در این دوره آموزشی، گرامر را از پایه و براساس استاندارد CEFR بصورت اصولی از سطح مقدماتی تا پیشرفته آموزش می‌بینید.

مکمل‌های تقویت انگلیسی

یاد گرفتن زبان انگلیسی می تواند کمی سخت به نظر برسد، اما با استفاده از آموزش های اصولی به راحتی به هدف خود می رسید. با استفاده از دوره‌های آموزشی زیر به راحتی مهارت های انگلیسی خود را قوی‌تر کنید. دوره‌های آموزشی زیر را طی کنید و مهارت‌های خود را تقویت کنید!

پکیج آموزش لغات ضروری 504

آموزش لغات ضروری 504

یادگیری لغات جدید و مختلف به توانمندی شما در جمله سازی و مکالمه کمک می‌کند. در این دوره شما با 504 لغت ضروری انگلیسی آشنا خواهید شد.

پکیج آموزش ریدینگ

آموزش ریدینگ(درک مطلب)

دوره ریدینگ چند وجهی می باشد. یعنی با یادگیری آن، سایرمهارت هایتان مثل رایتینگ، لیستنینگ، تلفظ صحیح لغات و… نیز تقویت میشود.

دوره اصطلاحات رایج

آموزش اصطلاحات رایج

برای صحبت کردن و مکالمه در موقعیت‌های مختلف باید به اصطلاحات روزمره مسلط باشید که در این دوره با آنها آشنا می‌شوید.

مشاوره آنلاین

نیاز به مشاوره داری؟ هر سوالی داری میتونی خیلی راحت از ما بپرسی.

انگلیسی را آنلاین یاد بگیرید

با کلاس های آنلاین خصوصی لینگوجو، مهارت های خود را تقویت کنید و اعتماد به نفس خود را در زبان انگلیسی بالا ببرید. چه بخواهید مکالمه، نوشتن یا گرامر خود را بهبود ببخشید، ما در کنار شما هستیم. همین الان ثبت نام کنید و اولین قدم برای تسلط بر زبان انگلیسی را بردارید!

دوره یادگیری آنلاین زبان انگلیسی

مشتریان ما چه می‌گویند؟

در این بخش از مشتریانمان خواستیم، تجربه خرید دوره از ما را به اشتراک بزارن…

روش‌های یادگیری زبان انگلیسی

روش های آموزش زبان انگلیسی در دنیای امروز بیشمار هستند. نکته مهم اینجاست که شما باید از بین این‌همه روش، بهترین گزینه را انتخاب کنید. ما به شما بهترین گزینه ها برای یادگیری و تقویت مهارت های زبان انگلیسی را معرفی کرده‌ایم.

آموزش زبان انگلیسی با پکیج های خودآموز (دوره یادگیری زبان انگلیسی)

خیلی از علاقه مندان به یادگیری این زبان، به دلیل هزینه های بالا یا مشغله کاری امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند. بهترین گزینه برای این افراد استفاده از پکیج های خودآموز زبان انگلیسی است. این دوره های اموزش زبان به صورت ویدئویی بوده و از لحاظ زمانی و قیمتی برای زبان آموزان مناسب هستند.

یکی دیگر از ویژگی‌های دوره یادگیری زبان انگلیسی این است که شما بدون محدودیت زمانی و مکانی در هر ساعت از شبانه روز و هر جای ممکن مثل تخت خواب خود می توانید فرایند یادگیری را دنبال کنید. از ویژگی دیگر این دوره های زبان انگلیسی می توان به بازبینی مجدد و تمرین و تکرار نیز اشاره کرد.

آموزش زبان انگلیسی با کلاس های خصوصی

قبول کنید که اینروزها مشغله همه ما زیاد است. در نتیجه، زمان برای شرکت در کلاس های حضوری انگلیسی برای ما دشوار می‌باشد. بهترین جایگزین برای زبان آموزانی که می‌خواهند در کلاس زبان انگلیسی شرکت کنند، ثبت نام در کلاس آنلاین زبان انگلیسی و تدریس خصوصی می باشد.

اگر انگلیسی را از طریق کلاس آنلاین یاد بگیرید، شما رئیس هستید! این آزادی را دارید که زمان هایی را که در آن راحت تر هستید انتخاب کنید و به شرکت در کلاس های آنلاین بپردازید. قطعا مدیریت در دست شماست و در زمان های خالی خود به فرایند یادگیری می پردازید.

در یادگیری آنلاین انگلیسی همه چیز برای آموزش دادن به شما مهیا است! مطالب براساس سطح شما تدریس می شود و اگر در کلاس های آنلاین شرکت کرده باشید، معلم شما براساس سلیقه شما انتخاب خواهد شد.

یادگیری زبان انگلیسی در خانه رایگان

اینروزها همه ما وقت زیادی را پای تلفن همراه خود می‌گذرانیم. یکی دیگر از روش های یادگیری زبان استفاده از نرم‌افزار و اپلیکیشن های زبان انگلیسی است. شما می توانید در خانه، محل کار، مسافرت و غیره به یادگیری از طریق این نرم‌افزارها بپردازید.

ما برای شما بهترین نرم افزار و اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته را طراحی کرده‌ایم. می‌توانید با نصب اپلیکیشن روی موبایل خود، تمامی مهارت های زبان را آموزش ببینید.

سوالات متداول

یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول می کشد؟

مدت زمان لازم برای یادگیری زبان انگلیسی به عوامل مختلفی مانند میزان انگیزه و مدت زمانی که صرف تمرین می‌کنید و کیفیت آموزشی که می‌بینید بستگی دارد. با این حال، طبق استاندارد اروپایی برای زبان‌ها (CEFR)، تقریباً 600 تا 750 ساعت آموزش طول می کشد تا به سطح B2 برسید، که سطح بالایی از مهارت انگلیسی در نظر گرفته می شود. بسته به عواملی که گفتیم می‌توانید در مدت زمان 6ماهه با تمرین مداوم به زبان انگلیسی مسلط شوید.

چرا زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

انگلیسی زبانی است که به طور گسترده در سراسر دنیا برای برقراری ارتباط و تعامل استفاده می‌شود. بر اساس گزارش اخیر شورای بریتانیا، حدود 1.75 میلیارد نفر در سراسر جهان انگلیسی صحبت می کنند و این تعداد روزانه در حال افزایش است. یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند دنیایی از فرصت‌ها را در زمینه تحصیل، سفر و پیشرفت شغلی پیش روی شما قرار دهد. همچنین این زبان رایج‌ترین زبان در ارتباطات بین المللی بوده و بیش از 50 درصد محتوای اینترنتی به زبان انگلیسی تولید می‌شود. بنابراین، تسلط خوب به زبان انگلیسی می‌تواند زندگی شخصی و حرفه‌ای شما را بسیار ارتقا دهد.

مزایای یادگیری زبان انگلیسی چیست؟

یادگیری انگلیسی طیف گسترده ای از مزایای را ارائه می دهد. برای شروع، فرصت هایی را برای پیشرفت شغلی و تحصیلی باز می کند، زیرا انگلیسی زبان تجارت بین المللی و تحقیقات آکادمیک است. همچنین سفر به کشورهای انگلیسی زبان را آسان تر و لذت بخش تر می کند. علاوه بر این، نشان داده شده است که یادگیری یک زبان جدید دارای مزایای شناختی مانند بهبود حافظه و مهارت های حل مسئله است. در نهایت، صحبت کردن به زبان انگلیسی به شما این امکان را می‌دهد که با افراد با فرهنگ‌ها و پیشینه‌های مختلف ارتباط برقرار کنید. به طور کلی، مزایای یادگیری زبان انگلیسی هم عملی و هم شخصی است و می تواند زندگی شما را از طُرق مختلف بهبود بخشد.

بهترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی چیست؟

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی به سبک یادگیری و اهداف زبان آموز بستگی دارد. برخی از روش‌های مؤثر عبارتند از گذراندن دوره‌های آنلاین یا کلاس های خصوصی، غوطه‌ور شدن در محیط انگلیسی زبان، خواندن مطالب انگلیسی، تماشای فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی به زبان انگلیسی و استفاده از برنامه‌ها و نرم‌افزارهای یادگیری زبان می‌باشد.

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد