آموزش زبان انگلیسی با لینگوجو

مسیر یادگیری انگلیسی به زبان ساده

نقشه راه یادگیری انگلیسی به زبان فارسی و آموختن آن بصورت ساده، با آموزش های لینگوجو و یاد گرفتن از طریق بسترهای حرفه ای ما ترسیم می شود!

درباره پخش ویدیو آموزش و یادگیری اصولی زبان انگلیسی به سبک لینگوجو
آموزش مبتدی زبان انگلیسی
آموزش متوسط زبان انگلیسی
آموزش پیشرفته زبان انگلیسی
آموزش های جامع زبان انگلیسی

چرا به لینگوجو اعتماد کنم؟

دسترسی نامحدود

بروزرسانی محتوا

پشتیبانی تخصصی

همراه شماییم

تضمین کیفیت

بازگشت وجه تا 7روز

گواهی بین المللی

از مرکز OVS ترکیه

وبینار رایگان

با مدرس دوره

اساتید مجرب

تدریس حرفه‌ای

افراد زیادی به لینگوجو اطمینان کرده اند.

لینگوجو در کنار شماست تا با بیان ساده و دقیق از دنیای زبان انگلیسی، افتخار همراهی شما را در ورود و رسیدن به سطح های بالاتر زبان انگلیسی داشته باشد.

شما می‌تونین در هرکجای جهان که باشین و با هر رده سنی بدون نیاز به هزینه اضافی در کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی لینگوجو شرکت کنین.

اپلیکیشن آموزشی لینگوجو یه رفیق صمیمی برای تمرین و تکرار مطالب زبان انگلیسی و همچنین تثبیت در روند یادگیری‌تون هست.

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری یک زبان جدید همواره یکی از والاترین خواسته های بشر بوده است. با یادگیری یک زبان جدید، درهای جدیدی نیز به روی هر فرد باز شده و دنیایی از اطلاعات را در اختیار او قرار می دهد. این دنیای اطلاعات، علم و دانش شخصی هر فرد را ارتقا داده و باعث ایجاد نوآوری، خلاقیت، و حرفه ای شدن در هر زمینه ای می شود. در طول تاریخ زبان های محبوب زیادی وجود داشته اند که پس از مدتی از محبوبیت آنها کاسته شده، اما تنها یک زبان بوده که همچنان اهمیت و محبوبیت خود را حفظ کرده است!

زبان انگلیسی یکی از مهم ترین و پرکاربردترین زبان های بین المللی در سطح جهان می باشد. انگلیسی زبان ارتباطات، تکنولوژی، علم، و فناوری است. امروزه اکثر افراد با استفاده از زبان انگلیسی است که می توانند با همدیگر از نقاط مختلف دنیا ارتباط برقرار کرده و کارهای بسیاری اعم از اداری، غیراداری، تحصیلی، مشاوره ای، و غیره انجام بدهند. همچنین انگلیسی زبان اول دنیاست. به این معنا که هرگونه نوشته ها و اتفاقات بین المللی در هر سطحی، با استفاده از این زبان ثبت شده و یا بیان می شود.

با در نظر گرفتن دلایلی که تا به اینجا در مورد آنها توضیح داده شد، اکنون برای شما نیز بسیار واضح است که چرا یادگیری زبان انگلیسی به این میزان خواهان در دنیا دارد. طبق آخرین آمار British Council حدود یک و نیم میلیارد نفر در حال حاضر در حال یاد گرفتن زبان انگلیسی در سر تا سر دنیا هستند. همه این افراد اما هدف یکسانی از یادگیری زبان انگلیسی ندارند.

هدف از یادگیری زبان انگلیسی چیست؟

آموختن زبان انگلیسی ممکن است هدف های مختلفی داشته باشد. هر شخصی که به یادگیری این زبان مشغول می شود، قصد و انگیزه متفاوتی دارد و همین مسئله یکی از دلایل متفاوت بودن مسیرهای آموختن زبان انگلیسی است. در ادامه به مهم ترین و رایج ترین دلایل فراگیری زبان انگلیسی اشاره کرده ایم:

  • مسافرت
  • مسائل کاری
  • مسائل تحصیلی

هر کدام از این دلایل، می توانند هر شخصی را به فکر آموختن انگلیسی انداخته و ترغیب به فراگیری این زبان کنند. اما سوال اصلی اینجاست که ما با یادگیری زبان انگلیسی، به چه چیزی می رسیم؟ یعنی آن که بر فرض زبان انگلیسی را فرا گرفتیم؛ این زبان به چه درد ما می خورد؟

فواید یادگیری زبان انگلیسی

یاد گرفتن زبان انگلیسی می تواند در زمینه های مختلفی که در قسمت بالایی گفته شد بسیار کارآمد باشد، اما در این قسمت شما را با جزئیات بیشتری از نکات مثبت یادگیری این زبان جذاب و شیرین آشنا می کنیم:

  • انگلیسی یک زبان بین المللی است: از هر چهار نفر در دنیا، یک نفر به انگلیسی صحبت می کند!
  • انگلیسی فرصت کاری ایجاد می کند: در هر جای دنیا می توانید شغل مورد علاقه خود را پیدا کرده و مشغول شوید!
  • انگلیسی فرصت تحصیلی به شما می دهد: در هر دانشگاهی که دوست داشتید، در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنید!
  • انگلیسی زبان رسانه است: دیگر کتاب، فیلم، و یا سریال مورد علاقه خود را با ترجمه، دوبله، یا زیرنویس نبینید!
  • انگلیسی زبان اینترنت است: به منابع عظیم بین المللی و معتبر بصورت نامحدود دسترسی داشته باشید!

مسیر درست برای یادگیری زبان انگلیسی

قطعا شما هم با خواندن این فواید و اهمیت های آموختن زبان انگلیسی مشتاق به شروع آموزش های این زبان شده اید. اولین قدم برای آغاز این آموزش ها، پیدا کردن یک مسیر درست و اصولی است. نکات مهمی برای آموزش دیدن این زبان درگیر هستند که در این قسمت قصد داریم شما را با آنها آشنا کنیم. به عنوان مثال، آموزش های زبان انگلیسی باید دقیقا مطابق با استانداردهای بین المللی باشند. در مرحله دوم، باید به این مسئله نیز دقت کرد که تمامی مطالب بایستی بر اساس منابع معتبر و بین المللی آموزش زبان انگلیسی باشد. ویژگی بعدی یک مسیر درست، باید جذابیت و گیرایی آن باشد تا افرادی که قصد یادگیری انگلیسی را دارند، به آسانی مطالب را فرا گرفته و از روند آموزش ها لذت ببرند.

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در مسیر یادگیری به آن توجه کرد، فعالیت های حین و پس از اتمام هر کدام از آموزش هاست؛ به این دلیل که این فعالیت ها می توانند به طرز شگفت آوری روند یادگیری را تسریع ببخشند. آخرین نکته نیز در دسترس بودن است. زبان آموزان باید بتوانند به دلخواه خود و هر موقع که اراده کردند، شروع به یادگیری کنند. دستاورد ما در مجموعه لینگوجو فراهم کردن چنین بسترهایی برای علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی است تا در هر جا که هستند و در هر زمانی، فرآیند یادگیری را آغاز کنند.

روش های یادگیری زبان انگلیسی

طبق استانداردهای مسیر درست یادگیری برای زبان انگلیسی، تنها دو راه می تواند علاقمندان را با موفقیت به هدف نهایی برساند:

استفاده از پکیج های آموزش زبان انگلیسی

ما در لینگوجو هر دو این بسترها را مطابق با نیاز علاقمندان فراهم کرده ایم تا در سریع ترین زمان ممکن به هدف خود از آموختن زبان انگلیسی برسند. محتوای پکیج های آموزشی ما دقیقا بر اساس منابع معتبری همانند OXFORD و Cambridge تدوین شده اند و نحوه تدریس آنها بصورت کاملا تعاملی و مطابق آخرین متدهای آموزش زبان انگلیسی در دنیا بوده است. در دوره های لینگوجو، انگلیسی به زبان فارسی آموزش داده شده است تا فراگیری مطالب برای علاقمندان در آسان ترین حالت خود اتفاق بیافتد.

همچنین مهم ترین مزیت دوره های آموزشی لینگوجو نسبت به سایر دوره های رایج در بستر وب، فعالیت محور بودن آنهاست. به این معنا که ما در لینگوجو ابزارهایی را در اختیار علاقمندان قرار می دهیم تا با استفاده از آنها بسیار سریع تر و ساده تر انگلیسی را فرا بگیرند. این ابزارها و قابلیت ها شامل تکالیف دوره ای، آزمون های دوره ای، ارتباط مستقیم با مدرس از طریق وبینارهای آنلاین، و پشتیبانی 24 ساعته می باشد. با پیگیری مستمر تکالیف و آزمون ها توسط متخصصان ما، روند پیشرفت علاقمندان پایش شده و مسیری درست برای آنها تعیین می شود.

شرکت در کلاس های آموزش آنلاین زبان انگلیسی

لینگوجو بستر کلاس های آنلاین را نیز برای کسانی که مایل هستند انگلیسی را در یک فضای تعاملی یاد بگیرند، فراهم کرده است. از اهداف اصلی کلاس آنلاین می توان شرکت در آن به عنوان مکملی برای یادگیری مطالب و محتوای دوره ها اشاره کرد. با این حال، علاقمندان به یادگیری انگلیسی به زبان فارسی نیز می توانند در این کلاس ها شرکت کرده و مطمئن باشند در نهایت با صرف کمترین هزینه و وقت، با بالاترین کیفیت و مهارت در یک فضای صمیمانه به اهداف خود از یاد گرفتن انگلیسی خواهند رسید. همچنین، کلاس های آنلاین لینگوجو با هر محوریت در زمینه آموزش زبان انگلیسی همانند مکالمه، گرامر، آیلتس، تافل، رایتینگ، و غیره برگزار می شوند و هیچگونه محدودیتی در Topicهای انتخابی توسط علاقمندان وجود ندارد.

آموزش های رایگان زبان انگلیسی لینگوجو

منابع زیادی برای یادگیری انگلیسی به صورت رایگان وجود دارند. به عنوان مثال ما حدود 400 مقاله آموزشی در مجله لینگوجو منتشر کرده ایم. اما نکته اصلی اینجاست که صرفا آموزش های رایگان نمی تواند شما را به اهدافتان نزدیک کند! انگلیسی زبانی است که باید آن را بطور مستمر و مرحله به مرحله آموخت؛ در نتیجه، به دلیل پراکنده بودن آموزش های رایگان و فقر محتوا در برخی زمینه های آموزش رایگان انگلیسی (مانند رایتینگ یا مکالمه)، نمی توان چندان به چنین مطالبی اعتماد کرد و یا حتی از آنها نتیجه گرفت. به همین دلیل است که همچنان بهترین راه برای یادگیری کامل و اصولی زبان انگلیسی انتخاب مسیری درست و استاندارد همانند دوره های آموزشی یا کلاس های آنلاین می باشد.

آموزش های رایگان زمان بر بوده و حاصل چندانی برای شما نخواهند داشت اما در عوض با پرداخت هزینه بسیار پایین تر نسبت به سایر انواع آموزش ها، می توانید در زمانی بسیار کوتاه تر و با استفاده از تک تک دقایق یادگیری، سریعا انگلیسی را یاد بگیرید.

الهام نعمتی

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر، با من تماس بگیرید.

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد