کلاس آنلاین زبان انگلیسی - تدریس خصوصی (نوجوانان و بزرگسالان)

یادگیری انگلیسی با تخفیف تابستانه!

کلاس آنلاین زبان انگلیسی

با کلاس های خصوصی آنلاین آموزش زبان انگلیسی لینگوجو، مهارت های خود را تقویت کنید و اعتماد به نفس خود را در انگلیسی بالا ببرید. چه بخواهید مکالمه، نوشتن یا گرامر خود را بهبود ببخشید، ما بهترین کلاس های آنلاین (مجازی) زبان انگلیسی برای نوجوانان تا بزرگسالان را به شما ارائه میکنیم. همین الان ثبت نام کنید و اولین قدم برای تسلط بر زبان انگلیسی را بردارید!

دوره یادگیری آنلاین زبان انگلیسی

چرا با لینگوجو یاد بگیریم؟

یادگیری ایمن، موثر و مقرون به صرفه برای زبان آموزانی مثل شما

پلتفرم حرفه‌ای

از طریق پلتفرم ما میتوانید هر زمان و مکان در کلاس حاضر باشید

زمانبندی انعطافپذیر

هر زمان و ساعت که شما راحت باشید، برایتان کلاس برگزار می‌کنیم

مقرون به‌صرفه

خیالتون راحت، با کمترین هزینه هم میتونید در کلاسها شرکت کنید

اساتید معتبر

اساتید مجموعه لینگوجو، همگی تایید شده و با سابقه می‌باشند

چطور در کلاس آنلاین زبان شرکت کنم؟

تنها با سه گام زیر میتونی زبان انگلیسی رو آنلاین یادبگیری و در کلاس‌ها شرکت کنی!

انتخاب استاد

استاد زبان مورد نظرت رو از بین بهترین اساتید لینگوجو برای برگزاری کلاس، انتخاب کن

انتخاب روز و تاریخ

روز، تاریخ و ساعت جلساتی که انتخاب کردی رو مشخص کن، تا طبق زمان مقرر کلاست برگزار بشه

در کنار شماییم

به‌محض رزرو نهایی، کارشناسان آموزشی جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت

به شما اطمینان می‌دهیم

اگر از کلاس خود راضی نیستید، ما معلم شما را عوض می کنیم یا به درخواست شما مبلغ کلاسها را عودت می دهیم.

یادگیری رو شروع کن!

با شرکت در کلاسهای آنلاین لینگوجو لذت یادگیری سریع و اصولی زبان انگلیسی رو تجربه کن! استاد مورد نظرت رو انتخاب کن و کلاسهارو طبق سلیقه خودت رزرو کن!

شرکت در کلاس

برای شرکت در کلاس های آنلاین لینگوجو می توانید با شماره‌های زیر در تماس باشید.

مشاوره آنلاین

نیاز به مشاوره داری؟ هر سوالی داری میتونی خیلی راحت از ما بپرسی.

زبان آموزان چه می‌گویند؟

در این بخش از زبان آموزان خواستیم، تجربه شرکت در کلاسهای انلاین لینگوجو را به اشتراک بزارن…

آموزش زبان

در دنیای امروز، مشغله ها و کارهای زیادی وجود دارند که عملا اجازه انجام هیچ کار دیگری را به ما نمی دهند. یکی از کارهایی که اکثر افراد نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا به دنبال انجام آن هستند، یادگیری زبان انگلیسی است. به همین دلیل است که کلاس های خصوصی آنلاین آموزش زبان انگلیسی، می توانند بهترین گزینه باشند. در ادامه به دلایل گرایش همه افراد (کودکان، نوجوانان، بزرگسالان) به شرکت در بهترین کلاس های آنلاین (مجازی) زبان انگلیسی در جهت یادگیری مهارت هایی مثل مکالمه و لیسینینگ در خانه خواهیم پرداخت.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

در سال ها اخیر و با توجه به گسترش فضای مجازی و تکنولوژی، آموزش زبان انگلیسی نیز متحول شده است. استفاده از آموزش های مجازی از راه دور اکنون ازمتدوال ترین روش هایی است که افراد برای یادگیری انگلیسی از آن استفاده می کنند. شرکت در این نوع کلاس ها از مزایای بسیار زیادی برخوردار است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

مزایای شرکت در کلاس های آنلاین (مجازی) زبان انگلیسی

آموزش از طریق کلاسهای آنلاین زبان انگلیسی، مزایا و نقاط مثبت بسیار زیادی دارد که می توان به این موارد اشاره کرد:

صرف هزینه کمتر: شما نسبت به کلاس های حضوری و سایر انواع تدریس و آموزش انگلیسی، به مراتب هزینه و قیمت کمتری را پرداخت می کنید.

ذخیره کردن زمان: شما بدون نیاز به طی کردن مسیر خاصی، می توانید سریعا در کلاس حاضر شوید.

کلاس های خصوصی: شما با شرکت در کلاس های آنلاین خصوصی زبان انگلیسی، تدریس سریع تر، بهتر، و کامل تر را شاهد خواهید بود.

روند پیشرفت سریع تر: با شرک در کلاس های آنلاین، زودتر از آنچه که فکرش را می کنید می توانید انگلیسی را کامل یاد بگیرید.

پیشرفت در مهارت های اصلی: کلاس های زبان انگلیسی خصوصی آنلاین بهترین فرصت برای تقویت مکالمه، مهارت شنیداری، نوشتاری، و خوانداری است.

کلاس زبان آنلاین لینگوجو

لینگوجو نیز همزمان با پیشرفت تکنولوژی و متدهای آموزشی، کلاس های آنلاین زبان انگلیسی را طراحی و تدوین کرده است. در کلاس های لینگوجو، شما با صرف کمترین وقت و هزینه، می توانید در سریع ترین زمان ممکن، به تمامی چهار مهارت اصلی و همه مهارت فرعی زبان انگلیسی مانند گرامر، دایره لغات، و غیره مسلط بشوید.

علاوه بر این، کلاس های آنلاین زبان انگلیسی لینگوجو طوری برنامه ریزی شده اند که از صفر تا صد تنظیم تایم، روز، و تاریخ کلاس ها بر عهده خود زبان آموز باشد تا هیچ گونه محدودیتی در این زمینه نداشته و با خیال راحت در هر روز، تاریخ، و ساعتی که دلتان خواست، کلاس داشته باشید.

کلاس های زبان آنلاین (مجازی) لینگوجو، مناسب چه کسانی است؟

کلاس های آنلاین زبان انگلیسی لینگوجو، بگونه ای طراحی و تدوین شده اند که تمامی گروه های سنی از کودکان تا بزرگسالان بتوانند با شرکت در این کلاس ها، زبان انگلیسی را از صفر تا صد آموزش ببینند. تنها کاری که شما باید انجام بدهید، انتخاب استاد و تاریخ و ساعت برگزاری کلاس هاست!

محتوای آموزشی در کلاس های آنلاین لینگوجو، طبق استانداردهای بین المللی و CEFR می باشد. به این معنا که شما دیگر با هیچ متن و یا آموزش غیرحرفه ای مواجه نخواهید شد، بلکه توسط بهترین اساتید و طبق منابع معتبر و موثق همانند OXFORD و Cambridge آموزش ای لازم را خواهید دید.

هدف دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی لینگوجو

هدف از برگزاری دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی در لینگوجو، یادگیری ساده، روان، مفهوم، و سریع انگلیسی توسط زبان آموز می باشد. این دوره های آموزشی آنلاین، بگونه ای برنامه ریزی شده اند تا شما بتوانید در حداکثر شش ماه، به آنچه از زبان انگلیسی می خواهید، از طریق کلاس های انلاین زبان برسید.

می توان به سادگی گفت که هدف نهایی دوره های آنلاین لینگوجو، رسیدن شما به هدفتان از زبان انگلیسی است. فرقی نمی کند چه هدفی داشته باشید (تقویت اسپیکینگ، گرامر، دایره لغات، سایر مهارت های اصلی، و غیره)، تنها در طول شش ماه با استفاده از این دوره های آنلاین، به آنها خواهید رسید!

ویژگی های کلاس های آنلاین (مجازی) زبان انگلیسی لینگوجو

لینگوجو همواره تلاش می کند تا با ارائه بهترین نوع خدمات به زبان آموزان، آنها را در جهت یادگیری هرچه سریع تر زبان انگلیسی یاری کند. در ادامه به ویژگی هایی خواهیم پرداخت که لینگوجو را تبدیل به بهترین کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی کرده است.

انتخاب استاد: شما خودتان استاد خود را انتخاب خواهید کرد! اولین مرحله ای که باید برای ثبت نام در کلاس های آنلاین انگلیسی پشت سر بگذارید، انتخاب استاد می باشد. استاد دلخواه خود را با توجه به نیازهای خود انتخاب کنید، و از یادگیری انگلیسی لذت ببرید!

انتخاب تاریخ و ساعت برگزاری: شما می توانید بدون هیچ محدودیتی از جانب لینگوجو، تاریخ و ساعت برگزاری کلاس های آنلاین خود را با توجه به وقت های خالی خود انتخاب کنید.

پشتیبانی 24 ساعته: شما با ثبت نام در دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی، پشتیبانی 24 ساعته از طرف خود استاد را خواهید داشت. هر ساعت از شبانه روز که سوالی داشتید، استاد در کنار شما خواهد بود.

منابع معتبر: همانطور که گفته شد، لینگوجو تنها از دو منبع معتبر آموزش زبان انگلیسی در دنیا OXFORD و Cambridge برای تدوین سرفصل های آموزشی خود در دوره های آنلاین استفاده می کند.

چرا آموزش آنلاین لینگوجو؟!

در ادامه این قسمت، به اینکه چرا لینگوجو بهترین آموزش های آنلاین انگلیسی را ارائه می دهد، بیشتر خواهیم پرداخت:

تقویت لیسینینگ و اسپیکینگ

این دو مهارت اصلی زبان انگلیسی و مخصوصا مکالمه، از مهم ترین دلایلی هستند که اکثر افراد به خاطر آنها به فکر یادگیری این زبان می افتند. لینگوجو نیز محتواهای خاصی را هم در زمینه آموزش عمومی (کودکان و بزرگسالان) و هم آموزش اختصاصی آزمون آیلتس، تدوین و برنامه ریزی کرده است.

صرفه جویی در زمان و هزینه با آموزش زبان آنلاین

هزینه شرکت در کلاس ها و دوره های آنلاین لینگوجو بسیار کمتر از سایر دوره هاست. همچنین، شما با شرکت در کلاس های انلاین زبان می توانید در کمترین زمان ممکن به اهداف خود در مسیر یادگیری انگلیسی برسید.

مدیریت هزینه و زمان در کلاس های آنلاین لینگوجو

تعداد جلساتی که شما می خواهید ثبت نام کنید نیز، در لینگوجو کاملا در اختیار شماست. به این معنا که می توانید با توجه به صلاحدید و شرایط مالی خود، تعداد مشخصی از کلاس ها را برای خود رزرو کنید؛ از دو جلسه، تا بیست جلسه!

آموزش آنلاین زبان به کودکان، نوجوانان، و بزرگسالان

هیچ محدودیت سنی ای برای شرکت در کلاس های انلاین زبان لینگوجو وجود ندارد. کلاس های آنلاین زبان انگلیسی لینگوجو، برای همه کودکان، نوجوانان، و بزرگسالان مناسب است. لینگوجو کلاس مکالمه زبان انگلیسی آنلاین، حتی برای کودکان هم دارد!

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد