تعیین سطح آنلاین و تخصصی لینگوجو

این دیگه اول کاره! با سیستم تعیین سطح آنلاین لینگوجو براحتی و در خانه بصورت رایگان و تخصصی تعیین سطح شوید. بله درست خواندید تعیین سطح آنلاین! یعنی شما برای شروع یادگیری زبان انگلیسی یکی از مهمترین مراحل آن را باید طی کنید. که مشخص کردن سطح زبان شما می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با سیستم تعیین سطح رایگان ، آنلاین و تخصصی لینگوجو آشنا شوید.

 

 

 

🌟 روش های انتخاب سطح

برای شروع می توانید از سیستم لینگوجو استفاده کنید. در لینگوجو ما در دو بخش Placement داریم که شامل روش های زیر می باشد:

  • آنلاین
  • تخصصی

 

 

✅ انتخاب سطح تخصصی

در برخی از مجموعه‌های آموزش زبان معتبر، تعیین سطح تخصصی نیز انجام می‌شود. این روش بصورت آنلاین و تصویری و در جهت بررسی توانایی زبان‌آموزان در مهارت لیسینینگ و اسپیکینگ و همینطور نحوه استفاده گرامر در مکالمات و تقویت دایره لغات آنها انجام می‌شود. مزیت این روش این است که مخاطب بطور تجربی مورد سنجش قرار می‌گیرد و نتیجتا از تراکم سوالات خسته نخواهد شد.

روش تعیین سطح تخصصی به این صورت هست که ابتدا باید وارد این صفحه شوید و شماره موبایل خود را وارد کنید و کدتایید دریافت کنید. و سپس مراحل ثبت نام را پیش برید.

شروع کنید ...

 

 

پیشنهاد ما

🌟تعیین سطح تخصصی مناسب چه کسانی است؟

این روش مناسب برای افرادی است که قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند. و یا زبان آموزانی که میخوان بصورت خیلی تخصصی و دقیق سطح آنها تعیین شود، مناسب می باشد.

شایان به ذکر است که در روش تخصصی مدرس از طریق واتساپ بصورت تماس تصویری سطح شما را مشخص خواهد کرد.

 

 

انتخاب جنسیت مدرس تعیین سطح

موقع ثبت نام جنسیت مدرسی که از شما تعیین سطح خواهد کرد را مشخص کنید.

انتخاب تاریخ دلخواه تعیین سطح

تاریخ دلخواه و ساعت دلخواه برای تعیین سطح مشخص کنید.

 

 

 

🌟 تعیین سطح آنلاین رایگان

یکی از انواع روش‌های تعیین سطح و بررسی دانش و مهارت زبانی، تعیین سطح بصورت آنلاین است که می‌توان گفت جدیدترین شیوه انجام این امر شناخته شده و بصورت رایگان و چهار گزینه ای در اختیار زبان‌آموزان قرار گرفته است.

شروع رایگان ...

 

 

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی لینگوجو

✅ با اپلیکیشن لینگوجو زبان انگلیسی را یادبگیرید

اپلیکیشن لینگوجو با هدف آموزش زبان انگلیسی با آسانترین، ساده‌ترین، بروزترین و ارزانترین روش ممکن با بیشترین بازدهی، بدون نیاز به کلاس حضوری و با استفاده از جلوه‌های گرافیکی جذاب و زیبا توسعه داده شده است. تمرکز اصلی اپلیکیشن لینگوجو بر مطالب آموزشی دسته بندی شده با کیفیت و آموزش مهارت های اصلی زبان انگلیسی با روش های جذاب و متنوع می باشد.

در تهیه محتوا و مطالب آموزشی این اپلیکیشن، روش‌های مرسوم و رایج در آکادمی‌ها، سایت‌ها، اپلیکیشن‌های داخلی و خارجی و همچنین منابع معتبر بین المللی و استانداردهای رایج و بروز مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته و در نهایت بهترین روش ممکن، متناسب با نیاز مخاطبان برگزیده شده است.

 

ویژگی های کلیدی اپلیکیشن لینگوجو

تعیین سطح درون اپلیکیشن

براحتی درون اپلیکیشن می توانید از تعیین سطح آنلاین رایگان لینگوجو استفاده کنید. کافی وارد اپلیکیشن شده و از صفحه اصلی وارد بخش تعیین سطح شوید.

آموزش ویدئو محور

بخشی از آموزش های اپلیکیشن آموزش زبان لینگوجو در قالب ویدئو می باشد.

آموزش براساس هوش مصنوعی

شما براحتی می توانید Listening و Speaking خود را از طریق سیستم هوش مصنوعی لینگوجو تقویت کرده و تمرین کنید.