تعیین سطح زبان انگلیسی - آنلاین، رایگان و تخصصی

یادگیری انگلیسی با تخفیف تابستانه!

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی

با آزمون آنلاین سریع و رایگان ما سطح زبان انگلیسی خود را کشف کنید! در پایان هر آزمون مهارت‌های شما از سطح (A2 تا C2) ارزیابی می شود. به دو صورت رایگان و آنلاین توسط اساتید زبان که در زیر آورده‌ایم می‌توانید تعیین سطح شوید!

روش تعیین سطح خود را انتخاب کنید

تعیین سطح عمومی رایگان

این آزمون بصورت آنلاین و رایگان می‌باشد. سوالات این آزمون بصورت چهارگزینه‌ای بوده و بعد از پاسخ به تمامی سوالات، نتیجه آزمون برایتان نمایش داده می‌شود.

تعیین سطح تخصصی زبان

این آزمون بصورت آنلاین و تصویری بعد از ثبت نام داوطلب انجام می‌شود. اساتید لینگوجو در این آزمون تمامی مهارت های زبان آموز را بررسی می‌کنند.

برای یادگیری زبان چیکار باید بکنم؟

یادگیری زبان انگلیسی از مهم ترین کارهایی است که هر شخصی در زندگی خود باید در پی آن برود. برای آنکه شما بخواهید این روند را به بهترین نحو شروع کنید، باید به سراغ بهترین منابع بروید تا از همان ابتدای کار، قوی شروع کنید و خیلی سریع به اهدافتان در این زمینه برسید.

یادگیری زبان چگونه است؟ مرحله مرحله است

یاد گرفتن زبان کاری است که شما باید آن را بصورت مرحله ای پیش ببرید. یعنی آنکه ابتدا یک روندی را برای خودتان ترسیم می کنید، سپس همان روند را بصورت مرحله مرحله تقسیم بندی می کنید؛ در نتیجه این کارها باعث می شوند تا پروسه یادگیری شما کند نشده و بهره وری خوتان نیز بالاتر برود.

اولین مرحله یادگیری زبان چیست

اولین مرحله در این فرایند جذاب، شرکت کردن در ازمون تعیین سطح انگلیسی است. تعیین سطح زبان نه تنها اولین مرحله، بلکه مهم ترین مرحله نیز محسوب می شود. با این کار، شما به میزان تسلط خود بر زبان انگلیسی پی می برید و می دانید که در کجای کار و در کجای این مسیر قرار گرفته اید.

چرا تعیین سطح مهم است

از آنجایی که با انجام دادن آموزش سنجش سطح، به سطح دانش زبانی خود در انگلیسی پی می برید، اهمیت آزمایش سطح خودش را نمایان می کند. شما با تعیین سطح زبان انگلیسی خود، متوجه می شوید که باید از چه نقطه ای کار خود را آغاز کنید و با استفاده از چه منابعی راه خود را ادامه دهید.

انواع آزمایش سطح زبان انگلیسی

آزمون تعیین سطح انگلیسی انواع مختلفی دارد که هر کدام از این آزمایش سطح ها مخاطب خاص خودش را می طلبد. برای مثال، ما تعیین سطح شفاهی یا کتبی داریم. در هر کدام از این آزمون های سنجش سطح، فرد بطور متفاوتی به چالش کشیده می شود و توانایی هایی که دارد مورد سنجش قرار می گیرد.

تعیین سطح زبان انگلیسی در یادگیری زبان چه نقشی دارد

همانطور که از اهمیت تعیین سطح زبان گفتیم، بدون انجام دادن این آزمون مهم، یادگیری زبان عملا بی معنی و پوچ می شود. شما هیچ گاه نمی توانید بدون آنکه از دانش زبانی خود اطلاعات کافی داشته باشید، به سراغ محتوا بروید؛ حتی اگر آن محتوا بهترین و با کیفیت ترین باشد.

آیا می شود بدون تست سطح زبان را یاد گرفت

خیر. ازمون تست سطح انگلیسی از واجب ترین کارهایی است که باید قبل از شروع روند یادگیری در آن شرکت کرد و سپس به سراغ ادامه مسیر رفت.

تعیین سطح زبان انگلیسی آنلاین داریم؟!

یکی دیگر از انواع تعیین سطح های زبان، تست سطح آنلاین است. در این نوع آزمون، شما بصورت آنلاین و مستقیم توسط یک متخصص مورد امتحان قرار گرفته و به چالش کشیده می شوید. در این صورت است که می توانید بسیار بهتر و با جزئیات تر از دانش خود اطلاع پیدا کرده و بهتر برای ادامه یادگیری آماده بشوید.

تعیین سطح انگلیسی در لینگوجو

لینگوجو در این مسیر به شما کمک می کند تا به آرزوی خود که همان یادگیری زبان است برسید! لینگوجو برای شما دو نوع تعیین سطح رایگان تهیه و تدوین کرده است: شفاهی و کتبی! یک نوع دیگر نیز برای شما فراهم کرده ایم که همان آزمایش سطح آنلاین تصویری است! هرکدام را که دلتان بخواهد می توانید انجام بدهید!

تمامی آزمون ها بصورت کاملا تخصصی و اصولی انجام می شوند. در تمامی مراحل آزمون سنجش سطح انگلیسی بجز رایگان توسط مدرس زبان انگلیسی انجام خواهد شد.

سنجش سطح توسط مدرس با کدام پلتفرم؟

همانطور که می دانید تمامی آزمون های لینگوجو چه شفاهی و چه تستی بصورت آنلاین می باشند؛ در همین راستا این سوال در ذهن شما خطور خواهد کرد که سنجش سطح زبان انگلیسی توسط چه پتلفرمی انجام خواهد شد.

پاسخ: در حال حاضر برای آزمایش سطح شفاهی (غیراز تستی که سیستمی است) از پلتفرم های واتس اپ و تلگرام انجام می شود ولی در آینده ای بسیار نزدیک این سرویس ها بصورت کاملا سیستمی توسط لینگوجو انجام خواهند شد و در زیرساخت های لینگوجو قرار می گیرند.

من سطح خود را می دانم چکار کنم؟

اینکه شما از سطح و میزان تسلط خود به زبان انگلیسی آگاه هستید، نیازی به انتخاب سطح مجدد ندارید و می توانید با نصب اپلیکیشن لینگوجو یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید. یا از پکیج های سایت لینگوجو استفاده کنید.

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد