گرامر زبان انگلیسی | آموزش تمامی گرامرها | لینگوجو

گرامر زبان انگلیسی

آموزش، یادگیری و تقویت گرامر زبان انگلیسی از پایه و به زبان فارسی

Pronouns
ضمایر

ضمایر برای اسم‌ها حکم بدلکار را دارند. آنها نقش اسم را در جمله بازی کرده و از تکرار اسامی در جمله جلوگیری می‌کنند.

Tenses
زمان‌ها

برای ساختن جمله در انگلیسی باید از یکی از زمان‌ها استفاده کنیم. با یادگیری زمان‌ها، در گذشته، حال و آینده جمله بسازید.

Nouns
اسم‌ها

این اولین پله یادگیری هر زبان جدیدی است. پس بی‌درنگ شروع به یادگیری اسم‌ها کنید.

  Verbs & Voices
افعال و معلوم مجهول

در دنیای گرامر زبان انگلیسی نحوه استفاده از افعال، مهمترین مبحث بعد از یادگیری اسامی می‌باشد.

Sentence Types
انواع جملات انگلیسی

اگر می خواهید بدانید چگونه ساده ترین یا پیچیده ترین جمله را بسازید، شروع به خواندن کنید!

Modals
افعال معین

مُدال‌ها عضو خاصی از افعال هستندکه قوانین خاص خود را داشته .و رفتار متفاوتی دارند.

Adjectives
صفت‌ها

صفت ها کلماتی هستند که کیفیت یا حالات اسم‌ها یا عبارات اسمی را تغییر داده و یا توصیف می‌کنند.

Adverbs
قیدها

قید‌ها کلماتی هستند که خصوصیتی در مورد فعل، صفت یا قیدهای دیگر را نشان می‌دهند.

Determiners
تعیین کننده‌ها

تعیین کننده‌ها کلمات کوچکی هستند که قبل از اسم‌ها می‌آیند و اطلاعاتی در مورد آنها می‌دهند.

Prepositions and Conjunctions
حروف اضافه و ربط

حروف اضافه اساساً بی‌معنی بوده مگر اینکه در یک عبارت استفاده شوند و یک جمله را کامل کنند.

چطور می‌تونم گرامر رو، ویدئویی آموزش ببینم؟!

یادگیری گرامر از ابتدایی‌ترین مراحلی است که باید در مسیر یادگیری زبان از آن عبور کنید بدون تسلط بر ساختارهای زبان انگلیسی نمی توان حتی یک جمله ساده نوشت یادگیری ویدئویی گرامر به شما کمک می کند تا بصورت دیداری با مدرس ارتباط گرفته و خود را در محیط آموزشی تصور کنید.

از کجا ویدئوها رو دنبال کنم؟!

اپلیکیشن لینگوجو این امکان را برای شما فراهم کرده است تا در هر سطحی که باشید بصورت ویدئویی و تعاملی آموزش ببینید. کلاس زبانت رو رایگان دانلود کن!

دستور زبان چیست؟!

Grammar، همان دستور زبان انگلیسی است که همه جملات در این زبان با استفاده از آن نوشته، خوانده، و گفته می شوند! بعبارت دیگر، بدون استفاده کامل از گرامر، عملا هیچ جمله انگلیسی ای نخواهیم داشت! در ادامه، به آموزش و یادگیری جزوه نکات تقویت کل گرامر زبان انگلیسی (مبتدی، متوسط، پیشرفته) به فارسی و در یک صفحه بصورت رایگان و از پایه خواهیم پرداخت! همچنین، بهترین سایت، اپلیکیشن و کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی را معرفی خواهیم کرد.

یادگیری گرامر نیز سطح دارد؟!

بله! شما می توانید آموزش ساده گرامر زبان انگلیسی از سطح پایه (a1) یا مبتدی تا پیشرفته را شروع کرده و به مرور پیشرفت کنید! آموزش دستور زبان انگلیسی از صفر تا صد (0 تا 100) بهترین روش برای شروع است؛ بدین معنا که شما باید از صفر شروع کرده و با طی کردن مراحل مختلف، به قله زبان انگلیسی برسید! در این مسیر، شما می توانید از بهترین کتاب های آموزش گرامر زبان انگلیسی بصورت رایگان بعنوان یک راهنما برای خود استفاده کنید.

گرامر زبان به چه دردی میخوره؟!

یادگیری گرامر زبان به شما این توانایی را می دهد که بتوانید جمله بسازید؛ آن هم در حالت های مختلف! جملات مثبت، منفی، و حتی سوالی. یعنی تنها مانع شما برای ساختن جمله، همین آموزش گرامر انگلیسی است. کافیست تا دستور زبان را یاد بگیرید؛ دیگر ساختن جملات سخت نخواهد بود!

چرا باید گرامر انگلیسی را یاد بگیریم؟!

از ابتدایی ترین کارهایی که باید در مسیر یادگیری زبان انگلیسی انجام بدهید، یادگیری جزوه گرامر زبان انگلیسی است. زیرا بدون یادگیری گرامر، شما هیچ گاه نخواهید توانست که ساده ترین کار در زبان را (که همان جمله سازی است) انجام بدهید. پس سعی کنید تا به بهترین نحو گرامر را یاد بگیریم.

از گرامر زبان انگلیسی کجاها استفاده می کنیم؟!

جزوه گرامر زبان انگلیسی در صد در صد مواقع کاربرد دارد! شما امکان ندارد که بخواهید چیزی بنویسید، حرفی بزنید، متنی بخوانید، و برای مثال به پادکستی گوش بدهید و به گرامر نیاز پیدا نکنید. هر کاری بخواهید به انگلیسی انجام بدهید، گرامر انگلیسی سلام گرمی به شما خواهد داد!

چطور از گرامر زبان انگلیسی استفاده کنیم؟!

همه گرامرهای زبان انگلیسی از موقعیت ها و ملاحظات خاصی تبعیت می کنندو در نتیجه، شما هنگام ساختن جمله ابتدا باید به موقعیتی که می خواهید آن را توصیف کنید دقت کرده و سپس اقدام به جمله سازی کنید. در این صورت، به راحتی می توانید از گرامر در جای درست و در زمان درست استفاده کنید.

چطور گرامر زبان انگلیسی رو کامل یاد بگیریم؟!

شما می توانید از آموزش های گرامر زبان انگلیسی مختلفی استفاده کنید. اما نکته مهم خود شمایید! بهترین آموزش های دنیا نیز بدون تمرین و تکرار به هیچ نتیجه ای نخواهند رسید. تمرین و تکرار را هیچ گاه فراموش نکنید چون گرامر امری بسیار مهم است و باید حتما آن را کامل یاد بگیرید.

آیا زمان بندی در یادگیری گرامر مهم است؟!

از آنجا که یادگیری و تقویت گرامر زبان انگلیسی به فارسی امری بسیار مهم و حیاتی است، باید گفت که “بله”! شما باید طبق یک برنامه منظم، دقیق، و مشخص گرامر را فرا بگیرید. در این صورت و با رعایت همه نکات لازم، نه تنها گرامر ملکه ذهنتان می شود، بلکه همزمان می توانید جملات زیبایی نیز بسازید!

از کدوم گرامرها شروع کنیم؟!

این مسئله که باید یادگیری را از کدام گرامر شروع کرد نیز اهمیت زیادی دارد. شما ابتدا باید سطح خود را تعیین کرده و بدانید که خودتان کجای کار قرار دارید. بعد از آن، مناسب ترین گرامر را نسبت به درجه سختی اش انتخاب کرده و مسیر جذاب یادگیری کتاب گرامر انگلیسی به فارسی را ادامه بدهید!

تاثیر گرامر زبان بر مهارت ها

Grammar قطعا بر روی تمامی مهارت های زبان انگلیسی تاثیر دارد و یجواریی مکمل همه ی مهارت هاست. شما تا زمانی که به گرامر تسلط نداشته باشید قطعا در صحبت کردن، نوشتن، گوش دادن و حتی درک مطالب به مشکل بر خواهید خورد.

منابع معتبر را زیاد بخوانید!

خواندن و مطالعه منابع معتبر گرامر قطعا یکی از بهترین تکنیک ها در تسلط شما به آموزش های دستور زبان است. خواندن تکنیک ها و ساختار گرامری و همینطور تمرین مثال های بیشتر باعث می شود که گرامر و ساختار دقیق جملات در ذهن تان ثبت شود.

جایگاه و نقش لغات در گرامر!

یکی از راه های یادگیری سریع تر گرامر، شناختن جایگاه و نقش کلمات در جمله است. یک کلمه ممکن است فعل، ضمیر، اسم، صفت، قید و غیره باشد. شما با یادگیری نقش و جایگاه کلمات در گرامر انگلیسی، مهارت خود را در نوشتن، خواندن و سایر مهارت ها مثل مکالمه تقویت خواهید کرد.

دیدن فیلم و سریال برای تقویت گرامر زبان انگلیسی از پایه!

راز بعدی یادگیری و تقویت گرامر زبان، تماشای فیلم و سریال به زبان اصلی می باشد. قرار نیست شما به دقت به جملات توجه کنید. همین که در معرض شنیدن باشید به مرور درک ساختار جملات و ترتیب لغات ملکه ذهنتان می شود.

یادگیری اشتباهات رایج! و تاثیر آن در تقویت گرامر!

شکی نیست که دستور زبان انگلیسی مهم ترین بخش یادگیری زبان انگلیسی می باشد. اشتباهات رایج در گرامر باعث می شود که منظور خود را در مکالمه و رایتینگ هایمان نرسانیم. بیشترین اشتباهات رایج گرامری در انگلیسی مربوط به نحوه استفاده از فعل در صحبت کردن و نوشتار است. شما می توانید تمامی این اشتباهات رایج را در اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی لینگوجو یاد بگیرید و این اشتباهات را برطرف کنید.

لینگوجو در نمایشگاه مصلی

تــــهران

منتظر حضور گرم شما هستیم!

مکان: مصلای تهران خیابان شهید بهشتی، روبروی خیابان میرعماد