آموزش گرامر زبان انگلیسی

گرامر زبان انگلیسی

همین الان که در حال خواندن این مطلب هستید، به احتمال زیاد به دنبال یک منبع مناسب برای یادگیری Grammar زبان انگلیسی و یا یک روش مناسب برای آموزش زبان انگلیسی می باشید. همه ی ما میدانیم که یادگیری گرامر مهم ترین بخش یادگیری زبان انگلیسی می باشد. ما در این مطلب بهترین روش آموزش گرامر زبان انگلیسی از پایه را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

 

اصلا گرامر چیست؟

گرامر همان دستور زبان یا ساختار جملات در زبان انگلیسی است. رکن اصلی آموزش هر زبان، یادگیری و تسلط به گرامر و ساختار دستوری آن زبان است. یادگیری گرامر انگلیسی باید طبق ترتیب سطحی آن باشد. یعنی اول باید گرامر سطح مبتدی زبان انگلیسی را یاد گرفت، سپس به سراغ یادگیری گرامر سطح متوسط یا همان (اینترمدیت) رفت. پس از پایان این دو سطح، شما می توانید به سراغ سطح پیشرفته گرامر انگلیسی بروید.

گرامر چیست؟

 

 

گرامر زبان انگلیسی

✅ اهمیت گرامر!

گرامر زبان به این دلیل اهمیت دارد که بدون آن نمیتوان حتی یک جمله کوتاه ساخت. یعنی آنکه شما بدون اینکه گرامر انگلیسی را یاد گرفته باشید، نمی توانید صحبت کنید، بنویسید، بشونید، و یا حتی بخوانید. گرامر زیر ساخت و بنیان اصلی زبان انگلیسی است. تصور کنید می خواهید یک خانه بسازید و قطعا ساخت یک خانه بدون اسکلت بندی امکان پذیر نمی باشد.

 

 

 

🎯 روش های یادگیری گرامر زبان انگلیسی

اینجا ابتدای مسیر یادگیری زبان است و مهمترین نکته این است که آموزش گرامر انگلیسی باید از پایه و بصورت کاملا اصولی شروع شود، به این دلیل که تمامی مباحث آن به صورت دومینو وار به همدیگر مرتبط بوده و این سلسله مراتب هستند که یادگیری گرامر را برای ما آسان می کنند.

 

 

👇 در ادامه به روش های آموزش Grammar زبان انگلیسی پرداختیم:

1️⃣ اصول پایه گرامر را یاد بگیرید

هر وقت به مباحث پایه و ساده گرامر مسلط شدید، بعد از آن به دنبال آموزش کامل گرامر بروید. سعی کنید با شنیدن و دیدن به ساختار های ساده جملات تسلط کامل پیدا کنید. این موضوع با اهمیت دادن شما به یادگیری گرامر تسریع پیدا میکند.

 

 

 

 

2️⃣ جایگاه و نقش لغات در گرامر زبان انگلیسی

یکی از راه های یادگیری سریع تر گرامر زبان، شناختن جایگاه و نقش کلمات در جمله است. یک کلمه ممکن است فعل، ضمیر، اسم، صفت، قید و غیره باشد. شما با یادگیری نقش و جایگاه کلمات در گرامر انگلیسی، مهارت خود را در نوشتن، خواندن و سایر مهارت ها مثل مکالمه زبان انگلیسی تقویت خواهید کرد.

 

 

آموزش زبان انگلیسی

3️⃣ دیدن فیلم و سریال

راز بعدی یادگیری و تقویت گرامر زبان انگلیسی، تماشای فیلم و سریال به زبان اصلی می باشد. قرار نیست شما به دقت به جملات توجه کنید. همین که در معرض شنیدن باشید به مرور درک ساختار جملات و ترتیب لغات ملکه ذهنتان می شود و در نتیجه، همزمانی که در حال یادگیری گرامر زبان هستید، از این طریق مهارت شنیداری خود را نیز تقویت می کنید. البته پادکست های زبان انگلیسی هم راه دیگری در تقویت Grammar و زبان انگلیسی می باشد.

 

 

 

 

4️⃣ دست به قلم شوید

نوشتن، مکمل مهارت هایی مانند صحبت کردن و خواندن است که لازمه اش تسلط کافی بر گرامر انگلیسی می باشد. سعی کنید هر مطلبی از گرامر زبان را که آموزش می بینید، براساس آن بنویسید و در همان حد صحبت کنید.

 

 

منابع آموزش گرامر زبان انگلیسی

 

5️⃣ منابع معتبر را زیاد بخوانید!

خواندن و مطالعه منابع معتبر گرامر قطعا یکی از بهترین تکنیک ها در تسلط شما به آموزش های دستور زبان است. خواندن تکنیک ها و ساختار گرامری و همینطور تمرین مثال های بیشتر باعث می شود که گرامر و ساختار دقیق جملات در ذهن تان ثبت شود.

 

 

 

6️⃣ یادگیری اشتباهات رایج!

شکی نیست که گرامر مهم ترین بخش یادگیری زبان انگلیسی می باشد. اشتباهات رایج در گرامر باعث می شود که منظور خود را در مکالمه زبان و رایتینگ هایمان نرسانیم. بیشترین اشتباهات رایج گرامری در انگلیسی مربوط به نحوه استفاده از فعل در صحبت کردن و نوشتار است. شما می توانید تمامی این اشتباهات رایج را در اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی لینگوجو یاد بگیرید و این اشتباهات را برطرف کنید.

اشتباهات رایج در یادگیری گرامر زبان انگلیسی

 

 

 

✅ تاثیر گرامر زبان انگلیسی بر روی مهارت ها زبان

گرامر قطعا بر روی تمامی مهارت های زبان انگلیسی تاثیر دارد و یجواریی مکمل همه ی مهارت هاست. شما تا زمانی که به گرامر تسلط نداشته باشید قطعا در صحبت کردن، نوشتن، گوش دادن و حتی درک مطالب به مشکل بر خواهید خورد. البته شما می توانید از طریق پادکست های زبان انگلیسی مهارت لیسینینگ و ریدینگ خود را تقویت کنید.

 

 

 

✅ کل یادگیری زبان، یک تیر و چند نشان!

همه ما به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستیم که در آخر بتوانیم صحبت کرده و ارتباط برقرار کنیم؛ هدفه اصلی همه ما از یادگیری زبان انگلیسی این است که توانایی خود را در مکالمه و صحبت کردن نشان بدهیم. سوال این است که آیا می توان در قالب مکالمه زبان انگلیسی، گرامر، لغات، اصطلاحات و غیره را آموزش دید؟! بیا پایین تا بهت بگم!!

کل یادگیری زبان، یک تیر و چند نشان!

 

 

 

✅ زبان انگلیسی را با مکالمه یاد بگیر!

یک بار برای همیشه، زبان انگلیسی را با مکالمه و از طریق یادگیری اصطلاحات پرکاربرد و روزمره آموزش ببینید!

دوره آموزش جامع مکالمه زبان انگلیسی با هدف یادگیری صفر تا صد زبان از طریق آموزش همه اصطلاحات پرکاربرد در قالب مکالمه های رایج و همچنین با استفاده از نکات طلایی گرامری به شما کمک می کند که در کمتر از شش ماه بتوانید در موقعیت های مختلف، کاملا روان و به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کرده و به سطح مطلوبی از زبان انگلیسی برسید.

 

 

🧩 معما حل شد!

این موضوع را با خاطر خود بسپارید، تمامی مهارت های زبان انگلیسی شما در صورتی تقویت و درک آن عمیق تر می شود که گرامر زبان برای شما به طور کامل جا بیافتد. لذا باید در یادگیری گرامر انگلیسی دقت کنیم و از یک منبع معتبر برای آموزش دیدن استفاده کنیم. ما صرفا از طریق مکالمه، همه مهارتهای اصلی و فرعی زبان انگلیسی را به شما آموزش می دهیم.

 

 

 

بهترین روش یادگیری گرامر زبان انگلیسی

شما از طریق اپلیکیشن لینگوجو می توانید آموزش Grammar از پایه را به صورت ویدئویی شروع به یادگیری کنید. همینطور در کنار یادگیری گرامر انگلیسی، مهارت های اسپیکینگ، لیسینینگ، ریدینگ، لغات، مکالمه، ضرب المثل ها، افعال عبارتی و … را آموزش ببینید.

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی لینگوجو

 

 

گرامر زبان انگلیسی

 

صفر تا صد گرامر زبان انگلیسی

شما از طریق اپلیکیشن لینگوجو می توانید آموزش Grammar از پایه را به صورت ویدئویی شروع به یادگیری کنید. همینطور در کنار یادگیری گرامر انگلیسی، مهارت های اسپیکینگ، لیسینینگ، ریدینگ، لغات، مکالمه، ضرب المثل ها، افعال عبارتی و … را آموزش ببینید.

 

 

 

از کجا شروع کنم؟

گام اول برای یادگیری زبان انگلیسی برای هر فرد اطلاع از میزان توانایی اولیه وی می باشد. این قابلیت در اپلیکیشن لینگوجو بصورت رایگان در اختیار تمامی کاربران قرار داده شده است. یا از طریق آزمون تعیین سطح آنلاین لینگوجو که برای زبان آموزان عزیز رایگان است به سهولت می توانید سطح توانایی زبان انگلیسی خود را محک بزنید.